O projekcie

O projekcie

Mieszkamy na Sądecczyźnie i tutaj chcemy żyć dostatnio, wygodnie i szczęśliwie. Mamy piękny region, podobny przyrodniczo do Szwajcarii czy Austrii. Kochamy to miejsce i jesteśmy z niego dumni – dumni z tradycji, kultury i piękna, ale czy możemy tutaj żyć dostatnio, tak jak Szwajcarzy czy Austriacy?

Zamożność mieszkańców miasta, regionu czy kraju buduje się poprzez rozwój gospodarczy całego regionu a my konsumenci odgrywamy w tym bardzo ważną rolę.

To my konsumenci poprzez swoje decyzje zakupowe decydujemy, które miasto, region czy kraj będzie się rozwijał i będzie stawał się zamożniejszy.

 


 

Jeśli na Sądecczyźnie chcemy więcej zarabiać to powinniśmy rozważnie wydawać nasze pieniądze. Każdy zakup można traktować jako inwestycję w lepsze jutro. Wybierając konkretny produkt, czy też miejsca w jakim kupujemy decydujemy o tym, gdzie będą powstawać miejsca pracy, gdzie będą większe zarobki i gdzie będzie się żyło wygodniej.

Jesteśmy jedną wspólnotą ekonomiczną, w którą wspólnie inwestujemy i w której żyjemy i z której wspólnie korzystamy. Jeśli wszyscy razem powiosłujemy w tym samym kierunku, będziemy mogli z powodzeniem równać się z innymi, zamożniejszymi krajami.

Zachęcamy, wzorem innych, silniejszych krajów takich jak Szwajcaria i Niemcy do uczestniczenia w działaniach, których pozytywne efekty powinniśmy wszyscy odczuć natychmiast i nie będą one miały doraźnego charakteru, lecz wpłyną na najbliższą przyszłość naszych dzieci, rodzin, firm i instytucji, a przez to również na zatrudnionych w nich Pracowników.

ORGANIZATORZY

 PARTNERZY WSPIERAJĄCY

 


PATRONAT HONOROWY

Prezydent Miasta Nowego Sącza
Ryszard Nowak