Podaruj bony pracownikom

Podaruj bony pracownikom

Zapraszam Państwa do udziału w projekcie SĄDECKI BON  ZAKUPOWY i skorzystania z lokalnych bonów towarowych.

 

Ideą projektu jest wprowadzenie na rynek SĄDECKIEGO BONU  ZAKUPOWEGO. Bony mogą ofertować swoim pracownikom pracodawcy w formie świadczeń socjalnych lub dodatkowych premii. Będzie je można realizować jedynie na lokalnym rynku w punktach tj. sklepach/firmach usługowych spełniających określone kryteria. W ten sposób przyczynimy się do tego, że wypracowany w regionie kapitał pozostanie na lokalnym rynku i spowoduje tworzenie tutaj nowych miejsc pracy oraz podnoszenie wynagrodzeń w naszym regionie.


Zachęcamy Państwa do zaangażowania się w ten projekt zarówno w roli Kupującego Sądecki Bon Zakupowy dla własnych pracowników, ale i również jako Partnera merytorycznego, który chciałby włączyć się  w akcję promocyjną wspierającą ten projekt.

Sądeckie Bony Zakupowe będzie można zrealizować w blisko 150 lokalnych punktach usługowo/ handlowych na terenie miasta Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego.


Wydawca dysponuje bonami papierowymi w nominałach 20zł, 50zł, 100zł.


Wybrane punkty handlowo/ usługowe akceptujące SĄDECKIE BONY ZAKUPOWE deklarują przyznanie klientom dodatkowych bonusów. Klient realizujący zakupy przy użyciu SĄDECKICH BONÓW ZAKUPOWYCH otrzyma zatem zakup o wartości przekraczającą nominalną wartość bonów.


Okres ważności Sądeckich Bonów Zakupowych to 31.12.2017

Zapoznaj się z Regulaminem


PLIKI DO POBRANIA

ORGANIZATORZY

 PARTNERZY WSPIERAJĄCY

 


PATRONAT HONOROWY

Prezydent Miasta Nowego Sącza
Ryszard Nowak