Zapraszamy

Zapraszamy

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie SĄDECKICH BONÓW ZAKUPOWYCH.

 

Przyjmując zaproszenie do roli Partnera projektu, przyjmują Państwo zaproszenie do udziału w projekcie nowym, jakiego nie spotkamy w żadnym innym regionie kraju. Tym, co wyróżnia projekt bonów sądeckich spośród tych realizowanych przez zagraniczne korporacje jest szeroka kampania promująca korzyści z jego realizacji.

W ramach promocji planujemy przeprowadzić spotkania z młodzieżą szkolną, konkursy dla młodzieży, publikacje, spotkania i warsztaty. W ten sposób powstanie również dodatkowa wartość projektu, jaką jest wzrost wiedzy i zaangażowania mieszkańców w gospodarcze zagadnienia dotyczące  naszego miasta i naszego bogactwa jakim są „sadeckie specjalności”. Zakres naszych działań zależy od skali zaangażowania partnerów, którzy przystąpią do projektu.

Prowadzona przez Państwa firma może również dołączyć do mapy punktów realizujących SĄDECKIE BONY ZAKUPOWE

Jeśli jesteś podmiotem:

  1. Posiadającym NIP lokalny, lub
  2. którego główna siedziba znajduje się na terenie miasta, lub
  3. dokonałeś zgłoszenia do działalności gospodarczej w mieście.

Ta oferta jest dla Ciebie

 

Zapoznaj się z korzyściami, jakie niesie projekt podmiotom realizującym SĄDECKIE BONY ZAKUPOWE:


  1. Wzrost obrotów poprzez realizację bonów.
  2. Pozyskanie nowych klientów poprzez dotarcie z projektem do nowych odbiorów.
  3. Wzrost rozpoznawalności firmy jako lokalnej specjalności oraz lokalnego podmiotu gospodarczego, który tworzy specjalistyczne miejsca pracy na Sądecczyźnie oraz płaci podatki do Budżetu miasta/ gminy.
  4. Prestiż, wizerunek firmy w udziale w unikatowym w skali kraju projekcie, który służy rozwojowi gospodarczemu naszego regionu i budowaniu zamożności na Sądecczyźnie.
  5. Promocję firmy na mapie punktów realizujących bony – strona sadeckibonzakupowy.pl

 

Projekt Sądeckich Bonów Zakupowych to nie tylko oferta handlowa ale również zaproszenie do współpracy w ramach budowania świadomości konsumenckiej, promowania korzyści z kupowania lokalnych produktów i usług w lokalnych sieciach handlowych.

Zapoznaj się z Regulaminem

ORGANIZATORZY

 PARTNERZY WSPIERAJĄCY

 


PATRONAT HONOROWY

Prezydent Miasta Nowego Sącza
Ryszard Nowak